Еротичний масаж: розслабся та отримуй задоволення

Эротический массаж- способ расслабитьсяЩо спільного між шопінгом, смачною їжею, котиками та еротичним масажем? Відповідь до банальності очевидна – для більшості з нас це безвідмовні способи зробити собі, коханому, задоволення. Чим еротичний масаж Київ відрізняється від інших приємностей? Тут відповідей одразу три:
1. По-перше, задоволення отримуєш не тільки ти, а й партнер (на відміну від котиків, наприклад).
2. По-друге, еромасаж – задоволення із розряду однозначно корисних. Тобто, отримуючи його, можна розслабитися, – тут передозування неможливе (порівняйте з шопінгом і смакотами, з якими потрібно себе постійно контролювати).
3. Ну і, нарешті, добре зроблений еротичний масаж майже завжди має на увазі ще приємніше продовження. 😉

Додамо градус?

Посунути напівдружбу-напівфлірт на новий рівень, «додати градуси» у стабільні відносини «ідеальної пари», які вже трохи набили оскому, просто здивувати партнера, пробудити в ньому досі дрімлі бажання і показати себе альтруїстом у ліжку, – еротичний масаж у Києві має масу плюсів та жодних протипоказань!
Щоб результат коштував витрачених зусиль, необхідно як слід підготуватися. В ідеалі – провести «розвідку перед боєм», тобто подарувати партнеру (або собі, або вам двом) похід у салон еротичного масажу. Чому цей варіант – найкращий?
• Сама атмосфера салону еротичного масажу сприяє розслабленню та налаштовує на задоволення. Салон еротичного масажу, з його приглушеним світлом, тихою мелодійною музикою і хвилюючими ароматами, що витають у повітрі, – відмінна альтернатива буденній домашній обстановці.
• Можна вибрати масаж для пари, або взяти вогонь на себе, або замовити масаж для своєї половинки та спостерігати, – кількість однаково приємних варіантів зашкалює!
• Еротичний масаж у виконанні професіоналів – це не просто напрочуд приємна, але ще й вкрай корисна процедура, яка тонізує шкіру, знімає блоки з м’язів, що стимулює роботу внутрішніх органів.
• У профі є чому повчитися, тому можливість спостерігати за їхньою роботою (і за реакцією партнера) дорогого коштує!
Звичайно, різновидів еротичного масажу існує просто непристойна кількість: для чоловіків, для жінок, для пар, для любителів подивитися і пограти… »… У той же час, основні прийоми та принципи, так само, як і послідовність дій, для всіх видів однакові. На них ми зупинимося.

Обстановка

Софіти, люстри з дванадцятьма ріжками та інші лампи денного світла мало сприяють релаксові та пробудженню таємних бажань, тому задернуті штори, інтимне приглушене світло нічника чи свічок – одна з основних умов.
І, звісно, тиша. Як варіант – тиха, ритмічна або тягучо-повільна музика. Так-так, це саме той самий випадок, коли слід наступити на горло власній пісні і прибрати подалі Надію Кадишеву, «Пісні 90-х», ACDC та Metallica (хоча, є у них пара балад…) Танцювальні хіти теж не підійдуть: музичний супровід має викликати бажання розслабитися, а не пуститись у танець.
Ненав’язливий, легкий запах ароматичних олій допоможе налаштуватися на потрібну хвилю, тому аромалампа, ароматичні свічки або палички будуть дуже доречними. Тут насамперед важливо не переборщити: ключові слова – «легкий та ненав’язливий». Ну і, постарайся з’ясувати, чи немає у партнера алергії на якийсь із ароматів. Інакше еротична пригода може завершитися, так і не розпочавшись.
Шовкові простирадла в даному випадку абсолютно не потрібні: будь-який еротичний масаж вимагає застосування спеціальної масажної олії або мастила, якими обов’язково буде заляпано все довкола. Головна умова – чистота, тому що дірки та плями сумнівного походження, м’яко кажучи, відволікатимуть…
Температура в приміщенні повинна бути комфортною, щоб не виникало сумнівів у тому, чому партнер раптом покрився гусячою шкірою: млить від задоволення чи все-таки щулиться від холоду?
Легка вечеря (з традиційними афродизіаками в залежності від уподобань) збільшить шанси на успіх: з одного боку, мало хто здатний танути від блаженства, коли в животі бурчить від голоду, а з іншого, еротичні експерименти на переповнений шлунок – задоволення дуже сумнівних.