Лінгам (еротичний масаж пеніса) – новий спосіб розкрити вашу сексуальність

Лингам массаж в КиевеУ повсякденному житті, у гонитві за кар’єрою чи успіхом, ми часто перестаємо звертати увагу на те, як мало радості нам приносить простий секс чи еротичну насолоду, а все тому, що чоловік починає черствіти від постійної роботи, турбот та стресів із цим пов’язаних. Але без сексуального розвантаження, без еротики у всіх сенсах слова, неможливо досягти чогось у житті, відпочивати треба і відпочивати добре!

Як би натякаючи на відсутність належної еротичної лінії в житті, ми пропонуємо чоловікові спробувати еротичний масаж Київ лінгаму в екзотичних масажних салонах.

Лінгама у перекладі з санскриту – сонячний жезл, символ чоловічого початку, відповідно під час сеансу еротичного масажу масажистка працює з пенісом.

Багато клієнтів, особливо вперше звертаються за такого роду масажем, обурені страхами, комплексами, невпевненістю у власному виборі. Однак варто переступити поріг салону еротичного масажу, як їх оточують чудові дівчатка, які роблять все, що б сервіс клієнта вразив просто!

Масаж лінгаму не починається відразу з маніпуляцій зі статевим органом, немає, як і всі східні практики, це цілий комплекс, який можна умовно розділити на кілька складових.

Дуже добре, коли клієнту пропонують прийняти душ не просто з метою гігієни, а з масажисткою, навести мости, скажімо так. Вода має велику силу, і тут піт гарячими струменями душа, чоловік починає не просто скидати з себе тягар турбот, нервування проблем, і зачатки стресу, він відкриває своє сприйняття для розуміння самої суті еротики!

Еротичний масаж – це поштовх, ключ, який відкриває двері у світ справжньої насолоди! У першому етапі після душу клієнту роблять класичний сеанс. Дівчина обробляє проблемні зони, м’язи, що застоялися, розслаблює тіло клієнта.

У процесі розслаблення клієнт відчуває все настільки яскраво, що здається його розбирають по атомах, а потім знову збирають. Почуття, відчуття, емоції загострюються багаторазово, і сексуальне задоволення потребує виходу. Дівчата завжди працюють абсолютно оголеними і цей момент додає пікантності сеансу, адже сексуальна напруга може бути настільки сильною, що в голові народжуються думки про секс із масажисткою. Це суворо заборонено, ні за додаткові гроші, ні після умовлянь, масажистка не займається сексом із клієнтом, тому немає сенсу псувати такий чудовий сеанс.

Зрештою еротичний масаж пеніса завжди приводить чоловіка до оргазму, причому настільки бурхливому, що навіть не віриться, що цього можна легко досягти без сексу. Еякуляція очищає чоловіка, позбавляє його сперми, що застояла, або, як вважається на Сході, дає йому новий ковток свіжої сексуальної сили.

Промежину взагалі залишається найвідвертішою і найпотужнішою ерогенною зоною на тілі чоловіка. Тут будь-який дотик викликає масу сексуальних емоцій, а якщо це досвідчена масажистка приймається за масаж яєчок, то насолода буде просто безмежною.

Мошонка одне з найніжніших місць чоловіка, і будь-який необачний рух може обернутися больовими відчуттями у чоловіка.

Тому дівчина завжди обережно та ніжно проводить еротичний масаж яєчок. Вона ніжно та ласкаво поплескує їх кінчиками пальців, несильно натискаючи та розтираючи. Цей сеанс еротичного масажу несе у своїй основі як сильне задоволення, а й оздоровчу практику. Маніпуляції з яєчками підвищують вироблення тестостерону. А головний чоловічий гормон вже у свою чергу допомагає чоловікові відчувати тривалу та стійку ерекцію. Так що всім хороший такий вид еротичного масажу абсолютно всім!