Еротичний масаж та його різновиди

Виды эротического массажа в Киеве

Суть процедури “еротичний масаж”

Поєднання інтимності і в той же час розслабленості – суть еротичного масажу. Напівоголені, гарні дівчата, ласки тілом, волоссям та руками доставлять клієнту цілий каскад задоволень. Такий відвертий і водночас специфічний еротичний масаж Львів може здійснюватися різними способами.

Найбільш відомий так званий body-масаж. Не меншою популярністю користується тайський масаж. Існують й інші види цієї процедури, проте всі вони є перерахованими різновидами вище. Спробуємо розібратися у цих основних видах еротик-масажу.

Види еротичного масажу

Body-масаж.

Зазвичай сеанс триває близько години. Процес масажу починається з душу у присутності чарівної дівчини. Потім, після душу, ви потрапляєте в кімнату, де за допомогою ефірних олій масажистки починають звичайний класичний масаж. Під час розтирання вам необхідно максимально розслабитись, можливо навіть трохи забути сном. Потім масажистки поступово починаю обробляти більш інтимні частини тіла: стегна, сідниці, шию. Дівчата починають використовувати для масажу і руки і тіло. У цей період клієнт відчуває абсолютну насолоду. Боді масаж може бути з елементами. У цьому є привабливість мистецтва еротичного масажу. Кожен масажний салон має завершення сеансу. Зазвичай масажистки починають пестити інтимні місця та зони. Клієнт буде приємно вражений тим, яке задоволення можна отримати від дотику рук.

Тайський масаж

При проведенні тайського масажу вам не вдасться покемарити. На відміну від класичного варіанту ви завжди активно братимете участь у цьому дійстві. Вам доведеться приймати різні пози для максимального розслаблення м’язів. У той час, як дівчина робитиме свою роботу, ви зосередитеся на отриманні задоволення. Зазвичай тайський еротичний масаж Київ здійснює одну чи дві масажистки. Вони розмістять вас максимально зручно і повністю насолодитеся всіма відчуттями від еротичного масажу. Маніпуляції будуть проводитися за допомогою грудей, живота та сідниць. Спеціально підібрані ароматичні олії допоможуть вам у здобутті справжнього блаженства. Гарні дівчата-масажистки стануть вашими супутницями до вершин блаженства. 

З усього сказаного, можна дійти такого висновку: еротика і масаж непросто сумісні, а й успішно доповнюють одне одного.